800 100 240        AKCE    |   Reference    |    O Plastic-alu    |    Poptávka    |    Kontakty 

 

Záruka a montáž

zaruka simple 10 cz Garážová vrata (DELTA Privát, DELTA Průmysl, PRAKTIK)
 • 10-tiletou záruku na vratové křídlo vrat DELTA a PRAKTIK získává zákazník automaticky. Díky vlastní výrobě panelů (tím hlídáme 100% kvalitu vstupů) můžeme tuto záruku poskytnout. Záruka se vztahuje na tvar, pevnost a funkci panelu.
 • 10-ti letá prodloužená záruka na kování a nepohyblivé části vrat DELTA a PRAKTIK (záruka se nevztahuje na lanka, kolečka, pružiny apod. = části opotřebovávané provozem). Pro zajistění 100% uživatelského komfortu a prodloužení záruky je v tomto případě nutné absolvovat každoroční servisní prohlídky (po dobu trvání záruční doby), při kterých o vrata pečujeme a výrazně prodlužujeme jejich životnost.
 • 5-tiletá záruční doba na pohonné jednotky Marantec a Somfy (privátní sektor). Jako největší český výrobce garážových vrat špičkové kvality jsme našli rovnocenné partnery pro automatizace vrat a bran ve firmě Marantec a Somfy. Tyto společnosti již mnoho let patří do světové špičky v technologiích ovládání vrat a bran. Díky této jistotě poskytujeme na privátní výrobky tohoto výrobce záruku 5 let. Záruka zde platí fyzicky 5 let a 3 měsíce od data výroby pohonu.
 • Záruka rychlého a dostupného servisu po celé ČR a SR je vytvářena souborem několika skutečností charakteristických pro naši společnost: výroba na míru přímo v ČR, síť autorizovaných zastoupení po celé České a Slovenské republice, 100% náhradních dílů skladem k dispozici do několika dnů.
zaruka simple 10 cz Ploty a brány
 • 10-tiletou záruku na povrchovou úpravu plotů a bran poskytujeme našim klientům automaticky. Klademe důraz na jejich bezúdržbovost, proto jsme schopni garantovat tuto prodlouženou záruku na lakované ploty a brány. 
 • 10 let záruky platí i pro nepohyblivé části bran a plotů, které nepodléhají opotřebení provozem. Záruka se nevztahuje na vozíky, rolničky, panty apod.
 • 5-tiletá záruční doba na pohonné jednotky bran. V případě použití pohonných jednotek značky Marantec, je díky jejich kvalitě možno využít 5 let záruky na tyto pohony. Záruka zde platí fyzicky 5 let a 3 měsíce od data výroby pohonu.
zaruka simple 5 cz Předokenní rolety
 • Záruka 5 let na roletové systémy. Při výrobě používáme pouze materiály prvotřídní kvality, proto Vám nabízíme možnost poskytnout záruku 5 let na nosné nepohyblivé části rolet (vodítka, boxy, spodní lišty, revizní klapky), které nepodléhají opotřebení provozem. Záruka se vztahuje na stálobarevnost a tvarovou stálost použitých materiálů. Tuto prodlouženou záruku držíme i na lamelu (typ Al41R).
 • Záruka 5 let na pohony Somfy. Jako významný a prověřený partner společnosti Somfy (Francie - světová špička výroby a vývoje trubkových pohonů) jsme získali známku Somfy Expert, která nás opravňuje poskytnout 5 let záruku na trubkové pohony této značky v našich roletách a rolovacích vratech.
 • Záruka 5 let na pohony SELVE a MARANTEC. Stejnou výhodu jsme získali i u výrobce značky Selve (Německo) a Marantec (Německo), tedy i zde lze vyžít 5 let záruky na pohonné jednotky.
zaruka simple 5 cz Venkovní žaluzie
 • 5 let záruku poskytujeme na nosné nepohyblivé části žaluzií (horní nosič, držák horního nosiče a krycího plechu, konzola vodící lišty a vodící lišty), které nepodléhají opotřebení.
 • 5-tiletou záruku na povrchovou úpravu poskytujeme u lamel C80 i S93, krycích plechů, vodících lišt a všech lakovaných komponent. Záruka se nevztahuje na změnu barvy částí, nebo vyblednutí bez ohledu na to, že jsou způsobeny sluncem, kondenzací, kyselým deštěm, nebo jakýmikoli jinými vlivy s účinky způsobujícími změnu materiálu.
zaruka simple 5 cz AL vchodové dveře Aktiv
 • 5-tiletou záruku na dveří profily
 • 2 letá záruka na kování a dveřní výplně

Pokud není uvedeno jinak, platí záruka vždy od data podpisu smlouvy s koncovým klientem. Při prodloužených zárukách garantujeme dodání nového dílu (materiálu) či jeho opravu ZDARMA. Jeho případná instalace a demontáž není předmětem prodloužených záruk. Souhrn nadstandardních záruk dává klientům důvěru ve značku LOMAX a její výrobky. 

 

Proč garážová vrata LOMAX?

Garážová vrata LOMAX - vyrobena nejmodernější technologií, moderní design vrat, vlastní výroba vrat umožňuje tisíce variant a barevných kombinací. Předností našichgarážových vrat je kvalitní zpracování, minimální hlučnost, perfektní využití místa, zabírají pouze prostor pod stropem a tím je možnost využití kompletně celého spodního prostoru garáže a také místo před garáží.Garážová vrata jsou maximálně spolehlivá, co se týče provozních vlastností a je vždy zajištěna možnost otevření i při výpadku elektrického proudu.
 

Výhody předokenních rolet

Předokenní rolety (venkovní rolety) jsou v zimních měsících vynikající ochranou proti chladu a vzniku tepelných mostů. Je prokázáno, že nejvíce tepla uniká přes prosklené plochy, proto je pro Vás instalace předokenních rolet investice, která se Vám vrátí. V létě Vás zase chrání před pálícím sluncem a díky tomu se v místnosti vytváří příjemná teplota. V hlučném prostředí Vám rolety také poskytují optimální zvukovou izolaci. Rolety LOMAX patří do bezpečnostní třídy II, takže Vás i Váš majetek zabezpečí proti vloupání a zajistí Vám dokonalou ochranu Vašeho soukromí, zamezí pohledům zvědavých sousedů a kolemjdoucích.