800 100 240        AKCE    |   Reference    |    O Plastic-alu    |    Poptávka    |    Kontakty 

 

LOMAX_rolety-heluz_01 LOMAX_rolety-heluz_04 LOMAX_rolety-heluz_05 LOMAX_rolety-heluz_06 LOMAX_rolety-heluz_08 LOMAX_rolety-heluz_14 LOMAX_rolety-heluz_15
 MENU

 

  

 

Výhody předokenních rolet

Výhody rolet LOMAX

lomax vyhody 19

 

   největší český výrobce garážových vrat s20-tiletou tradicí, záruka kvality

lomax vyhody 09

 

   předokenní rolety = úspora energie

lomax vyhody 10

 

   až 30 % tepla uniká okny, předokenní rolety mají tepelně-izolační vlastnosti

lomax vyhody 11

 

   Vaše nejlepší investice, perfektní zpracování, špičkový design

lomax vyhody 12

 

   snižuje hladinu hluku až o 16 dB

lomax vyhody 13

 

   díky roletám budete mít naprostésoukromí

lomax vyhody 14

 

   pocit bezpečí
lomax vyhody 15    dáváme Vám na výběr z široké škályimitací dřeva a více než 2500 barev

 

 

Proč garážová vrata LOMAX?

Garážová vrata LOMAX - vyrobena nejmodernější technologií, moderní design vrat, vlastní výroba vrat umožňuje tisíce variant a barevných kombinací. Předností našichgarážových vrat je kvalitní zpracování, minimální hlučnost, perfektní využití místa, zabírají pouze prostor pod stropem a tím je možnost využití kompletně celého spodního prostoru garáže a také místo před garáží.Garážová vrata jsou maximálně spolehlivá, co se týče provozních vlastností a je vždy zajištěna možnost otevření i při výpadku elektrického proudu.
 

Výhody předokenních rolet

Předokenní rolety (venkovní rolety) jsou v zimních měsících vynikající ochranou proti chladu a vzniku tepelných mostů. Je prokázáno, že nejvíce tepla uniká přes prosklené plochy, proto je pro Vás instalace předokenních rolet investice, která se Vám vrátí. V létě Vás zase chrání před pálícím sluncem a díky tomu se v místnosti vytváří příjemná teplota. V hlučném prostředí Vám rolety také poskytují optimální zvukovou izolaci. Rolety LOMAX patří do bezpečnostní třídy II, takže Vás i Váš majetek zabezpečí proti vloupání a zajistí Vám dokonalou ochranu Vašeho soukromí, zamezí pohledům zvědavých sousedů a kolemjdoucích.