800 100 240        AKCE    |   Reference    |    O Plastic-alu    |    Poptávka    |    Kontakty 

 

Garážová vrata (sekční, posuvná, rolovací, průmyslová)

stahnuto 22.5.a6Připravili jsme pro Vaši lepší představu několik ukázek námi dodaného a montovaného zboží. Najdete zde jen zlomek ukázek z naší práce. Galerie referencí se bude neustále doplňovat o další realizované zakázky. Doufáme, že Vám to pomůže při výběru garážových vrat.

 

Pokračovat

Předokenní rolety

ABCD0005Rolety - předokenní a nadokenní rolety. Vaše soukromí je nedotknutelné. Nic z toho, co se v něm odehrává, není přístupné cizím divákům. Předokenní a nadokenní rolety tvoří neproniknutelnou oponu Vašeho osobního života. Pustí do Vašeho domu tolik slunce, kolik umožníte. Chrání Vaše okna před vrtochy počasí a znižuje náklady na vytápění. Navíc zmírní hluk z ulice. Rolety jsou vhodné do novostaveb i pro rekonstrukce. Nabízíme mnoho barevných provedení a imitací dřeva.

Pokračovat

Ploty a brány

stahnuto 22.5. 431Systémy jednokřídlých a dvoukřídlých plotových vstupních bran jsou vhodné ke každému nabízenému systému oplocení. Ukázky realizovaných montáží. 

 

 

 

Pokračovat

Venkovní žaluzie

rožmital1Venkovní žaluzie jsou nejpoužívanějším exteriérovým stínícím prvkem. Umožňují plynule regulovat přirozené osvětlení, zachycují přímé sluneční záření a chrání před jeho škodlivými účinky. Umístěním žaluzií do exteriéru nejúčinněji ovlivníte tepelné klima v interiéru.

 

 

Pokračovat

Proč garážová vrata LOMAX?

Garážová vrata LOMAX - vyrobena nejmodernější technologií, moderní design vrat, vlastní výroba vrat umožňuje tisíce variant a barevných kombinací. Předností našichgarážových vrat je kvalitní zpracování, minimální hlučnost, perfektní využití místa, zabírají pouze prostor pod stropem a tím je možnost využití kompletně celého spodního prostoru garáže a také místo před garáží.Garážová vrata jsou maximálně spolehlivá, co se týče provozních vlastností a je vždy zajištěna možnost otevření i při výpadku elektrického proudu.
 

Výhody předokenních rolet

Předokenní rolety (venkovní rolety) jsou v zimních měsících vynikající ochranou proti chladu a vzniku tepelných mostů. Je prokázáno, že nejvíce tepla uniká přes prosklené plochy, proto je pro Vás instalace předokenních rolet investice, která se Vám vrátí. V létě Vás zase chrání před pálícím sluncem a díky tomu se v místnosti vytváří příjemná teplota. V hlučném prostředí Vám rolety také poskytují optimální zvukovou izolaci. Rolety LOMAX patří do bezpečnostní třídy II, takže Vás i Váš majetek zabezpečí proti vloupání a zajistí Vám dokonalou ochranu Vašeho soukromí, zamezí pohledům zvědavých sousedů a kolemjdoucích.