800 100 240        AKCE    |   Reference    |    O Plastic-alu    |    Poptávka    |    Kontakty 

 

LOMAX_rolety-heluz_01 LOMAX_rolety-heluz_04 LOMAX_rolety-heluz_05 LOMAX_rolety-heluz_06 LOMAX_rolety-heluz_08 LOMAX_rolety-heluz_14 LOMAX_rolety-heluz_15
 MENU

 

  

 

Příslušenství

Bezpečnostní prvky

 

Zámek do spodní lišty
Zámek ve spodní liště zajistí roletu proti nežádoucímu otevření. 

prislus zamek

 

Navíjecí hřídelová pružina
Navíjecí hřídelová pružina umožňuje mechanické otevírání a zavírání rolety. 

prislus pruzina 

 

 

Integrovaná síť proti hmyzu
Integrovaná síť proti hmyzu přímo v roletě umožňuje mít staženu roletu,      
nebo síť, nebo oboje společne - je nezávislá na ovladání rolety. Síť se
ovládá manuálně.

novinka light oak

 
prislus sit 

 

Proč garážová vrata LOMAX?

Garážová vrata LOMAX - vyrobena nejmodernější technologií, moderní design vrat, vlastní výroba vrat umožňuje tisíce variant a barevných kombinací. Předností našichgarážových vrat je kvalitní zpracování, minimální hlučnost, perfektní využití místa, zabírají pouze prostor pod stropem a tím je možnost využití kompletně celého spodního prostoru garáže a také místo před garáží.Garážová vrata jsou maximálně spolehlivá, co se týče provozních vlastností a je vždy zajištěna možnost otevření i při výpadku elektrického proudu.
 

Výhody předokenních rolet

Předokenní rolety (venkovní rolety) jsou v zimních měsících vynikající ochranou proti chladu a vzniku tepelných mostů. Je prokázáno, že nejvíce tepla uniká přes prosklené plochy, proto je pro Vás instalace předokenních rolet investice, která se Vám vrátí. V létě Vás zase chrání před pálícím sluncem a díky tomu se v místnosti vytváří příjemná teplota. V hlučném prostředí Vám rolety také poskytují optimální zvukovou izolaci. Rolety LOMAX patří do bezpečnostní třídy II, takže Vás i Váš majetek zabezpečí proti vloupání a zajistí Vám dokonalou ochranu Vašeho soukromí, zamezí pohledům zvědavých sousedů a kolemjdoucích.