800 100 240        AKCE    |   Reference    |    O Plastic-alu    |    Poptávka    |    Kontakty 

 

LOMAX_rolety-lux_01 LOMAX_rolety-lux_09 LOMAX_rolety-lux_10 LOMAX_rolety-lux_12 LOMAX_rolety-lux_14 LOMAX_rolety-lux_18 LOMAX_rolety-lux_20
 MENU

 

  

 

Rolety s viditelným boxem

Předokenní rolety s viditelným boxem pomohou vytvořit neproniknutelnou oponu vašeho osobního života, přinesou výraznou změnu k lepšímu, silným pocitem bezpečí počínaje a nízkými náklady za energie konče. Předokenní rolety jsou složeny z lamel, jež po stranách jezdí ve vodících lištách a nahoře se rolují do viditelného boxu. Tento typ je určen buď pro dodatečnou montáž na stávající okna, nebo na nová okna po rekonstrukci staveb, kde není možné použít zaomítací box. U starších domů nebo bytů, pokud se nedělá nová fasáda, je to v podstatě jediná možnost jak daný objekt vybavit předokenní roletou. Schránka na roletu je umístěna na okenním rámu bez nutných změn na stávajícím okně. Box může být v půlkulatém nebo hranatém provedení. Při vlastní montážipředokenní rolety s viditelným boxem odpadají dodatečné zednické práce.

Svým jednoduchým designem se předokenní rolety s viditelným boxem snadno začlení do architektury každé budovy. Nabízíme také širokou škálu provedení s možností lakování jednotlivých komponent do jakékoliv barvy vzorníku RAL, či potažení fólií v několika variantách dřeva, která zajistí přirozený vzhled materiálu s výraznou intenzitou kresby struktury dřeva. Zajistí vám zlepšení tepelné izolace vašeho domu a bytu, částečné odhlučnění, zastínění, získání soukromí a vyšší zabezpečení vašeho objektu. Postupným spouštěním rolet lze skvěle regulovat intenzitu slunečního záření. Předokenní rolety lze ovládat buď mechanicky pomocí šňůrového či popruhového navijáku, trubkovým elektropohonem, nebo centrálně. Lze je doplnit také o spínače, nebo rádiové řízení.

popis lux

 

 Akční nabídky:

Proč garážová vrata LOMAX?

Garážová vrata LOMAX - vyrobena nejmodernější technologií, moderní design vrat, vlastní výroba vrat umožňuje tisíce variant a barevných kombinací. Předností našichgarážových vrat je kvalitní zpracování, minimální hlučnost, perfektní využití místa, zabírají pouze prostor pod stropem a tím je možnost využití kompletně celého spodního prostoru garáže a také místo před garáží.Garážová vrata jsou maximálně spolehlivá, co se týče provozních vlastností a je vždy zajištěna možnost otevření i při výpadku elektrického proudu.
 

Výhody předokenních rolet

Předokenní rolety (venkovní rolety) jsou v zimních měsících vynikající ochranou proti chladu a vzniku tepelných mostů. Je prokázáno, že nejvíce tepla uniká přes prosklené plochy, proto je pro Vás instalace předokenních rolet investice, která se Vám vrátí. V létě Vás zase chrání před pálícím sluncem a díky tomu se v místnosti vytváří příjemná teplota. V hlučném prostředí Vám rolety také poskytují optimální zvukovou izolaci. Rolety LOMAX patří do bezpečnostní třídy II, takže Vás i Váš majetek zabezpečí proti vloupání a zajistí Vám dokonalou ochranu Vašeho soukromí, zamezí pohledům zvědavých sousedů a kolemjdoucích.