800 100 240        AKCE    |   Reference    |    O Plastic-alu    |    Poptávka    |    Kontakty 

 

LOMAX_rolety-fabo_01 LOMAX_rolety-fabo_02 LOMAX_rolety-fabo_03 LOMAX_rolety-fabo_04 LOMAX_rolety-heluz_01 LOMAX_rolety-mini_01 LOMAX_rolety-mini_02

Rolety s viditelným boxem

LOMAX rolety-lux 09

Střežené soukromí - rolety tvoří neproniknutelnou oponu Vašeho osobního života. Rolety s viditelným boxem - změna k lepšímu, bezpečí, tepelná izolace, to jsou jen některé z výhod tohoto typu rolet. Box může být v půlkulatém (viz. obr. nahoře) nebo hranatém provedení.

Číst dál...

S roletovým překladem

LOMAX rolety-heluz 01

Čistá práce - u nového domu se předpokládá čistá instalace rolet.U roletového překladu HELUZ můžete očekávat tu nejvyšší kvalitu, přerušený tepelný most (zateplení), bezpečnost, jednoduchost.

Číst dál...

Rolety pro zaomítání

LOMAX rolety-fabo 11

Rolety s boxem pro zaomítaní (mohou být opatřeny heraklitovou deskou) - odnímatelná revizní klapka (v případě servisu), tepelná izolace, to jsou jen některé z výhod tohoto typu rolet.

Číst dál...

Rolety pod překlad

LOMAX rolety-mini 05

Kompaktní rolety - pomocí univerzálního profilu se nadokenní rolety snadno přizpůsobí jakémukoliv okennímu rámu. Výhodou tohoto systému je výborná tepelná izolace.

Číst dál...

Proč garážová vrata LOMAX?

Garážová vrata LOMAX - vyrobena nejmodernější technologií, moderní design vrat, vlastní výroba vrat umožňuje tisíce variant a barevných kombinací. Předností našichgarážových vrat je kvalitní zpracování, minimální hlučnost, perfektní využití místa, zabírají pouze prostor pod stropem a tím je možnost využití kompletně celého spodního prostoru garáže a také místo před garáží.Garážová vrata jsou maximálně spolehlivá, co se týče provozních vlastností a je vždy zajištěna možnost otevření i při výpadku elektrického proudu.
 

Výhody předokenních rolet

Předokenní rolety (venkovní rolety) jsou v zimních měsících vynikající ochranou proti chladu a vzniku tepelných mostů. Je prokázáno, že nejvíce tepla uniká přes prosklené plochy, proto je pro Vás instalace předokenních rolet investice, která se Vám vrátí. V létě Vás zase chrání před pálícím sluncem a díky tomu se v místnosti vytváří příjemná teplota. V hlučném prostředí Vám rolety také poskytují optimální zvukovou izolaci. Rolety LOMAX patří do bezpečnostní třídy II, takže Vás i Váš majetek zabezpečí proti vloupání a zajistí Vám dokonalou ochranu Vašeho soukromí, zamezí pohledům zvědavých sousedů a kolemjdoucích.