800 100 240        AKCE    |   Reference    |    O Plastic-alu    |    Poptávka    |    Kontakty 

 

LOMAX_prum_04 LOMAX_prum_05 LOMAX_prum_06 LOMAX_prum_07 LOMAX_prum_08 LOMAX_prumyslova_01 LOMAX_prumyslova_02
 MENU

 

  

 

Průmyslová rolovací vrata

Průmyslové rolovací vrata LOMAX se hodí pro všechny prostorové situace. Svým konstrukčním a technickým řešením nezabírají uvnitř garáže téměř žádný prostor. Lze je instalovat do již postavené garáže, ovládání je řešeno pomocí navíjecí pružiny, nebo elektropohonem. Průmyslová vrata slouží pro uzavírání stavebních otvorů určených pro vozidla, či manipulaci s materiálem, a to jak ve vstupu, tak uvnitř budovy. Průmyslové vrata vám vyrobíme přesně na míru, jsme připraveni také realizovat nejrůznější atypické zadání přesně podle vašeho přání a specifikace. Ať je váš projekt jakýkoliv, vždy nalezneme řešení.

Nejčastější použití nachází v průmyslových objektech, jako jsou výrobní haly, garáže, sklady, mycí linky, autoservisy atd. Na průmyslová garážová vrata jsou kladeny mimořádné nároky. Potýkají se s každodenním náročným provozem, kdy dostanou opravdu zabrat. Jsme schopni vyrobit i ta nejnáročnější vrata. Hlavní předností našich průmyslových vrat je jejich spolehlivost, jednoduchá obsluha, dlouhá životnost, vysoká bezpečnost, atraktivní design, snížení hladiny hluku a tepelných ztrát, snadná údržba, rychlá montáž a komplexní služby dodávky na klíč. Průmyslová vrata se skládají z hliníkových nebo železných lamel, jež jsou umístěny nad sebou. Vnější vzhled určuje rozhodujícím měrou dojem z budovy, hliníkové lamely lze opatřit nástřikem v nepřeberném množství barev. Ocelové lamely jsou dodávány v pozinku. Elektropohon vrat lze ovládat místním tlačítkem, dálkovým ovládáním, klíčovým spínačem, kódovou klávesnicí atd. Naše rolovací průmyslová vrata odpovídají bezpečnostním požadavkům platných evropských norem. Moderní ovládací prvky zajišťují naprostý komfort. Stabilní a robustní součásti a dodatečné mechanické uzavírací prvky zajišťují efektivní ochranu proti vloupání. Díky příznivé ceny našich výrobků nejvyšší kvality a nadstandardním záručním podmínkám jsou ideálním řešením pro jakýkoliv objekt.

prumyslova popis

 Akční nabídky:

Proč garážová vrata LOMAX?

Garážová vrata LOMAX - vyrobena nejmodernější technologií, moderní design vrat, vlastní výroba vrat umožňuje tisíce variant a barevných kombinací. Předností našichgarážových vrat je kvalitní zpracování, minimální hlučnost, perfektní využití místa, zabírají pouze prostor pod stropem a tím je možnost využití kompletně celého spodního prostoru garáže a také místo před garáží.Garážová vrata jsou maximálně spolehlivá, co se týče provozních vlastností a je vždy zajištěna možnost otevření i při výpadku elektrického proudu.
 

Výhody předokenních rolet

Předokenní rolety (venkovní rolety) jsou v zimních měsících vynikající ochranou proti chladu a vzniku tepelných mostů. Je prokázáno, že nejvíce tepla uniká přes prosklené plochy, proto je pro Vás instalace předokenních rolet investice, která se Vám vrátí. V létě Vás zase chrání před pálícím sluncem a díky tomu se v místnosti vytváří příjemná teplota. V hlučném prostředí Vám rolety také poskytují optimální zvukovou izolaci. Rolety LOMAX patří do bezpečnostní třídy II, takže Vás i Váš majetek zabezpečí proti vloupání a zajistí Vám dokonalou ochranu Vašeho soukromí, zamezí pohledům zvědavých sousedů a kolemjdoucích.