800 100 240        AKCE    |   Reference    |    O Plastic-alu    |    Poptávka    |    Kontakty 

 

LOMAX_sekcni_01 LOMAX_sekcni_02 LOMAX_sekcni_03 LOMAX_sekcni_04 LOMAX_sekcni_05 LOMAX_sekcni_06 LOMAX_sekcni_07
 MENU

 

  

 

Sekční garážová vrata


Sekční garážová vrata patří mezi nejčastěji používaný typ. Jsou složena ze sekcí, které pomocí systému torzních pružin zajíždějí na vodících kolejnicích pod strop. Vratové sekce rovněž disponují bezpečnostními zámky, takže při otvírání či zavírání vrat nehrozí riziko poranění. Do sekčních garážových vrat lze integrovat vstupní dveře, jejichž umístění může být různé, musí však být nejméně 500 mm od okraje vrat. Jednotlivé panely jsou zateplené, z garáže tak neuniká teplo. Vrata lze doplit dalšími doplňky jako větracími mřížkami, několika tyty okének, polepy oken, různými bezpečnostními prvky atd.

Sekční vrata na míru

Sekční garážová vrata vám vyrobíme na míru, přesně podle vašich přání. Vyrobena jsou z nejkvalitnějších materiálů s důrazem na vysokou úroveň zpracování. Vrata se otevírají svisle a zajíždějí pod strop garáže, díky tomu poskytují maximum místa pro parkování jak uvnitř garáže, tak i v prostoru před ní. Vzhledem ke své konstrukci jsou vhodná pro garáže jakéhokoliv tvaru, najdou své uplatnění u standardních garáží, dvojgaráží, či vjezdů do hromadných garáží. Sekční garážová vrata podtrhnou jedinečnost designu vašeho domu. Nabízíme různé prolisy na panely, kazety rovnoměrně rozložené podle velikosti vrat, až po nepravidelné umístění. Také barevná škála je neomezená, nabízí až 2500 barev odstínů pro lakování a nepřeberná nabídka dřevo imitujících fólií a možnost individuální volby ozdobných hliníkových prvků. Z bohaté nabídky dekorů, barev, doplňků a designů si vybere i ten nejnáročnější zákazník.

Montáž je trochu náročnější, jelikož v prostoru pod stropem budou trvale umístěny kolejnice. Do sekčních garážových vrat lze také instalovat vstupní dveře, abychom vždy nemuseli otevírat celé vrata, když například jedem se sekačkou, či kolem. Naše sekční garážová vrata mají velmi tichý chod, vysokou spolehlivost, a maximálně dlouhou životnost. Tvoří tak perfektní řešení pro vaši garáž. 

Na sekční vrata poskytujeme záruku 10 let.

 

 

sekcni popis

 

 Akční nabídky:

Sekční vrata LOMAX

Proč garážová vrata LOMAX?

Garážová vrata LOMAX - vyrobena nejmodernější technologií, moderní design vrat, vlastní výroba vrat umožňuje tisíce variant a barevných kombinací. Předností našichgarážových vrat je kvalitní zpracování, minimální hlučnost, perfektní využití místa, zabírají pouze prostor pod stropem a tím je možnost využití kompletně celého spodního prostoru garáže a také místo před garáží.Garážová vrata jsou maximálně spolehlivá, co se týče provozních vlastností a je vždy zajištěna možnost otevření i při výpadku elektrického proudu.
 

Výhody předokenních rolet

Předokenní rolety (venkovní rolety) jsou v zimních měsících vynikající ochranou proti chladu a vzniku tepelných mostů. Je prokázáno, že nejvíce tepla uniká přes prosklené plochy, proto je pro Vás instalace předokenních rolet investice, která se Vám vrátí. V létě Vás zase chrání před pálícím sluncem a díky tomu se v místnosti vytváří příjemná teplota. V hlučném prostředí Vám rolety také poskytují optimální zvukovou izolaci. Rolety LOMAX patří do bezpečnostní třídy II, takže Vás i Váš majetek zabezpečí proti vloupání a zajistí Vám dokonalou ochranu Vašeho soukromí, zamezí pohledům zvědavých sousedů a kolemjdoucích.