800 100 240        AKCE    |   Reference    |    O Plastic-alu    |    Poptávka    |    Kontakty 

 

LOMAX_rolety-mini_01 LOMAX_rolety-mini_02 LOMAX_rolety-mini_03 LOMAX_rolety-mini_04 LOMAX_rolety-mini_05 LOMAX_rolety-mini_06 LOMAX_rolety-mini_07
 MENU

 

  

 

Rolety pod překlad

Předokenní rolety pod překlad, tyto kompaktní nadokenní rolety se pomocí univerzálního profilu snadno přizpůsobí jakémukoliv okennímu rámu. Výhodou tohoto systému je také výborná izolace. Box se umisťuje nad okno a díky adaptačnímu profilu se přizpůsobí jakémukoli okennímu rámu. Díky tomuto řešení, je docílen čistý a ničím nerušený vzhled fasády. Je vhodný svou konstrukcí pro novostavby, nebo rekonstrukce. Předokenní rolety pod překlad přináší dlouhou životnost, a skvělou stálost. Rolety chrání proti povětrnostním vlivům, slunečnímu záření, před teplem, zimou, nežádoucími pohledy, hlukem, létajícím hmyzem, navíc zvyšují bezpečnost proti vloupání. Rolety jsou vyráběny na míru, podle přání zákazníků, po důkladném přeměření všech otvorů. Montáž rolety je prováděna vyškoleným týmem pracovníků, tak aby zaručovala vysokou efektivitu a dlouhou životnost.

Můžete si vyhrát s barevnými kombinacemi, jelikož nabízíme nepřeberné množství barevných odstínů.  Široká nabídka dřevěných dekorů zajistí přirozený vzhled materiálu díky výrazné intenzity kresby struktury dřeva. Lamely, koncová lamela i vodící lišty jsou možné v nejrůznějších barevných odstínech, stačí jen si vybrat. Ovládání předokenních rolet pod překlad lze zvolit ruční, nebo ovládání pomocí motoru. Ručně je lze ovládat pomocí popruhového navijáku, šňůrového navijáku, klikou s převodovkou. V nabídce naleznete velký výběr pohonů, dálkových ovladačů a příslušenství.  Elektropohony lze ovládat pomocí spínače a přepínače, dálkového ovladače, nebo také elektronických spínacích hodin, slunečních čidel. Elektronické automatické hodiny zajišťují automatické spouštění či otevírání rolet v předem nastavených časech. Sluneční čidla mohou ovládat rolety v závislosti na intenzitě slunečního svitu.

popis mini

 

 Akční nabídky:

Proč garážová vrata LOMAX?

Garážová vrata LOMAX - vyrobena nejmodernější technologií, moderní design vrat, vlastní výroba vrat umožňuje tisíce variant a barevných kombinací. Předností našichgarážových vrat je kvalitní zpracování, minimální hlučnost, perfektní využití místa, zabírají pouze prostor pod stropem a tím je možnost využití kompletně celého spodního prostoru garáže a také místo před garáží.Garážová vrata jsou maximálně spolehlivá, co se týče provozních vlastností a je vždy zajištěna možnost otevření i při výpadku elektrického proudu.
 

Výhody předokenních rolet

Předokenní rolety (venkovní rolety) jsou v zimních měsících vynikající ochranou proti chladu a vzniku tepelných mostů. Je prokázáno, že nejvíce tepla uniká přes prosklené plochy, proto je pro Vás instalace předokenních rolet investice, která se Vám vrátí. V létě Vás zase chrání před pálícím sluncem a díky tomu se v místnosti vytváří příjemná teplota. V hlučném prostředí Vám rolety také poskytují optimální zvukovou izolaci. Rolety LOMAX patří do bezpečnostní třídy II, takže Vás i Váš majetek zabezpečí proti vloupání a zajistí Vám dokonalou ochranu Vašeho soukromí, zamezí pohledům zvědavých sousedů a kolemjdoucích.