800 100 240        AKCE    |   Reference    |    O Plastic-alu    |    Poptávka    |    Kontakty 

 

LOMAX_rolety-heluz_01 LOMAX_rolety-heluz_04 LOMAX_rolety-heluz_05 LOMAX_rolety-heluz_06 LOMAX_rolety-heluz_08 LOMAX_rolety-heluz_14 LOMAX_rolety-heluz_15
 MENU

 

  

 

S roletovým překladem

Předokenní rolety s roletovým překladem vám u vašeho nového domu přinesou čistou instalaci rolet. Jsou vhodné pro novostavby, kde se zabudují přímo jako okenní překlad. U roletového překladu HELUZ můžete očekávat nejvyšší kvalitu, přerušený tepelný most (zateplení), bezpečnost a jednoduchost. Nosný roletový překlad je multifunkční keramobetonový překlad, tvořící schránku pro osazení venkovních roletových systémů. Jeho použití přináší stavebníkům mnoho výhod a vynikají dlouhou životností a stálostí. Tyto nosné překlady umožňují snadné a rychlé osazení venkovních stínících systémů kdykoliv, i po úplném dokončení objektu i po kompletní dokončené fasádě. Prostor s roletou je chráněn proti nečistotám hustými kartáčky, údržba se provádí za pomoci odnímatelné klapky. U nosných překladů HELUZ lze použít jak ruční, tak motorové ovládání rolet. Vodící lišty jsou buď umístěné na omítku, zapuštěné do zdiva, nebo upevněné přímo na rámu okna. Předokenní rolety s roletovým překladem vás ochrání proti povětrnostním vlivům, slunečnímu záření, před teplem i zimou, nežádoucími pohledy, hlukem, létajícím hmyzem, navíc zvyšují bezpečnost proti vloupání.

Můžete si vyhrát s barevnými kombinacemi, jelikož nabízíme nepřeberné množství barevných kombinací a široká nabídka dřevěných dekorů. Lamely, koncová lamela i vodící lišty jsou možné v nejrůznějších barevných odstínech, stačí jen si vybrat. Ovládánípředokenní rolety s roletovým překladem je možno ručně, nebo ovládání pomocí motoru. V naší nabídce naleznete velký výběr pohonů, dálkových ovladačů a dalšího příslušenství. Ručně je lze ovládat pomocí popruhového navijáku, šňůrového navijáku, klikou s převodovkou. Elektropony lze ovládat pomocí spínače a přepínače, dálkového ovladače, nebo také elektronických spínacích hodin či slunečních čidel.

popis heluz

 

 Akční nabídky:

Proč garážová vrata LOMAX?

Garážová vrata LOMAX - vyrobena nejmodernější technologií, moderní design vrat, vlastní výroba vrat umožňuje tisíce variant a barevných kombinací. Předností našichgarážových vrat je kvalitní zpracování, minimální hlučnost, perfektní využití místa, zabírají pouze prostor pod stropem a tím je možnost využití kompletně celého spodního prostoru garáže a také místo před garáží.Garážová vrata jsou maximálně spolehlivá, co se týče provozních vlastností a je vždy zajištěna možnost otevření i při výpadku elektrického proudu.
 

Výhody předokenních rolet

Předokenní rolety (venkovní rolety) jsou v zimních měsících vynikající ochranou proti chladu a vzniku tepelných mostů. Je prokázáno, že nejvíce tepla uniká přes prosklené plochy, proto je pro Vás instalace předokenních rolet investice, která se Vám vrátí. V létě Vás zase chrání před pálícím sluncem a díky tomu se v místnosti vytváří příjemná teplota. V hlučném prostředí Vám rolety také poskytují optimální zvukovou izolaci. Rolety LOMAX patří do bezpečnostní třídy II, takže Vás i Váš majetek zabezpečí proti vloupání a zajistí Vám dokonalou ochranu Vašeho soukromí, zamezí pohledům zvědavých sousedů a kolemjdoucích.