800 100 240        AKCE    |   Reference    |    O Plastic-alu    |    Poptávka    |    Kontakty 

 

LOMAX_rolety-fabo_01 LOMAX_rolety-fabo_02 LOMAX_rolety-fabo_09 LOMAX_rolety-fabo_11 LOMAX_rolety-fabo_13 LOMAX_rolety-fabo_16 LOMAX_rolety-fabo_17
 MENU

 

  

 

Rolety pro zaomítání

Předokenní rolety pro zaomítání jsou svým provedením vhodné především do novostaveb nebo pro rekonstruované objekty. Tento typ předokenní rolety je určen pro montáž pod omítku, to znamená, že se s ní počítá již při plánování stavby či rekonstrukce. Jsou typické svým zaomítatelným roletovým boxem. Box je patřičně odizolovaný přímo ve zdi nad okenním otvorem, může být zakryt několika způsoby buď zateplovacím fasádním systémem, nebo omítkou. Tyto zaomítací rolety obsahují revizní klapku, která se nachází ve spodní části kastlíku a umožňuje veškeré případné opravy provést tímto otvorem bez toho, aby se musela roleta demontovat a tím se poškodila fasáda. Roleta je nenáročná na velikost montážního místa. Široký výběr z barevných provedení hliníkových lamel či potažení fólií v několika variantách dřeva, která zajistí přirozený vzhled materiálu s výraznou intenzitou kresby struktury dřeva, vám umožňuje vybrat ideální roletu podle barvy omítky.

Předokenní rolety pro zaomítání vám přinesou zlepšení tepelné izolace vašeho domu či bytu, částečné odhlučnění, zastínění a pomůžou k získání soukromí. Především ale získáte vyšší bezpečnost a zabezpečení vašeho objektu. Ovládání je možné buď mechanicky popruhem, šňůrou, nebo klikou, přičemž každá varianta má své specifické výhody, nebo se nabízí také možnost elektrpohonů, kde je ovládání pomocí spínače, nebo dálkové ovládání. Velkým hitem se v současnosti stává napojení rolet s elektropohonem na centrální systém. Před odjezdem na dovolenou potom stačí naprogramovat doby automatického vytažení a spouštění roletových systému aby nikdo neměl tušení, že je dům zrovna prázdný.

popis fabo

 

 Akční nabídky:

Proč garážová vrata LOMAX?

Garážová vrata LOMAX - vyrobena nejmodernější technologií, moderní design vrat, vlastní výroba vrat umožňuje tisíce variant a barevných kombinací. Předností našichgarážových vrat je kvalitní zpracování, minimální hlučnost, perfektní využití místa, zabírají pouze prostor pod stropem a tím je možnost využití kompletně celého spodního prostoru garáže a také místo před garáží.Garážová vrata jsou maximálně spolehlivá, co se týče provozních vlastností a je vždy zajištěna možnost otevření i při výpadku elektrického proudu.
 

Výhody předokenních rolet

Předokenní rolety (venkovní rolety) jsou v zimních měsících vynikající ochranou proti chladu a vzniku tepelných mostů. Je prokázáno, že nejvíce tepla uniká přes prosklené plochy, proto je pro Vás instalace předokenních rolet investice, která se Vám vrátí. V létě Vás zase chrání před pálícím sluncem a díky tomu se v místnosti vytváří příjemná teplota. V hlučném prostředí Vám rolety také poskytují optimální zvukovou izolaci. Rolety LOMAX patří do bezpečnostní třídy II, takže Vás i Váš majetek zabezpečí proti vloupání a zajistí Vám dokonalou ochranu Vašeho soukromí, zamezí pohledům zvědavých sousedů a kolemjdoucích.