800 100 240        AKCE    |   Reference    |    O Plastic-alu    |    Poptávka    |    Kontakty 

 

Individuální kalkulace

Vzhledem k tomu, že každou zakázku na naše výrobky řešíme individuálně (dle přesných rozměrů, typu kování, barev a imitací dřeva) Vás prosíme o vyplnění * označených polí. Na základě Vašich údajů Vám bude zkalkulována cena a budete informování také o výhodách a právě probíhajících akcích, které můžete využít. Děkujeme za pochopení.

Jméno a Příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Realizace - adresa: *
Vyberte výrobek: *
Poznámka: (v případě, že nechcete ztrácet čas, nic zde nevypisujte, budete automaticky kontaktováni po telefonu pro upřesnění kalkulace):

Proč garážová vrata LOMAX?

Garážová vrata LOMAX - vyrobena nejmodernější technologií, moderní design vrat, vlastní výroba vrat umožňuje tisíce variant a barevných kombinací. Předností našichgarážových vrat je kvalitní zpracování, minimální hlučnost, perfektní využití místa, zabírají pouze prostor pod stropem a tím je možnost využití kompletně celého spodního prostoru garáže a také místo před garáží.Garážová vrata jsou maximálně spolehlivá, co se týče provozních vlastností a je vždy zajištěna možnost otevření i při výpadku elektrického proudu.
 

Výhody předokenních rolet

Předokenní rolety (venkovní rolety) jsou v zimních měsících vynikající ochranou proti chladu a vzniku tepelných mostů. Je prokázáno, že nejvíce tepla uniká přes prosklené plochy, proto je pro Vás instalace předokenních rolet investice, která se Vám vrátí. V létě Vás zase chrání před pálícím sluncem a díky tomu se v místnosti vytváří příjemná teplota. V hlučném prostředí Vám rolety také poskytují optimální zvukovou izolaci. Rolety LOMAX patří do bezpečnostní třídy II, takže Vás i Váš majetek zabezpečí proti vloupání a zajistí Vám dokonalou ochranu Vašeho soukromí, zamezí pohledům zvědavých sousedů a kolemjdoucích.