800 100 240        AKCE    |   Reference    |    O Plastic-alu    |    Poptávka    |    Kontakty 

 

LOMAX_rolety-lux_01 LOMAX_rolety-lux_09 LOMAX_rolety-lux_10 LOMAX_rolety-lux_12 LOMAX_rolety-lux_14 LOMAX_rolety-lux_18 LOMAX_rolety-lux_20
 MENU

 

  

 

Barvy

Přírodní vzhled, dlouhá životnost

Přírodním vzhledem na míru Vašim představám. Velmi široká nabídka dřevěných dekorů, přirozený vzhled materiálu, výrazná intenzita kresby struktury dřeva. Dlouhá životnost a stálost. Lamely jsou možné ve všech barvách kromě (Renolit), koncová lamela a vodící lišty jen (bíla, hnědá, Renolit, RAL), box jen (bílá, hnědá, RAL, Renolit).

Bílá

standard

barvy bila

 

Hnědá

standard

barvy hneda

 

Stříbrná
AL4

barvy stribrna

 

Bronzová
AL10

barvy bronzova

 

Krémová
AL8

barvy kremova

 

Světle šedá
AL11

barvy svetle seda

 

Slonová kost
AL26

barvy slonova kost

 

Béžová
AL2

barvy bezova

 

Šedá
AL1

barvy seda

 

Světlá imitace dřeva
AL14 (imitace dřeva)

barvy sv imitace

 

Tmavá imitace dřeva
AL6 (imitace dřeva)

barvy tm imitace

 

Jemný zlatý dub
AL38 (imitace dřeva)

novinka cherry

barvy zlaty dub jemny

 

Mahagon
AL17 (imitace dřeva)

novinka cherry

barvy mahagon

 

Ořech
AL16 (imitace dřeva)

novinka cherry

barvy orech

 

Renolit fólie
Dle RENOLIT vzorníku

barvy RENOLIT

 

RAL nebo NCS
nástřik dle RAL či NCS vzorníku 2500 odstínů   

barev

barvy RAL

Proč garážová vrata LOMAX?

Garážová vrata LOMAX - vyrobena nejmodernější technologií, moderní design vrat, vlastní výroba vrat umožňuje tisíce variant a barevných kombinací. Předností našichgarážových vrat je kvalitní zpracování, minimální hlučnost, perfektní využití místa, zabírají pouze prostor pod stropem a tím je možnost využití kompletně celého spodního prostoru garáže a také místo před garáží.Garážová vrata jsou maximálně spolehlivá, co se týče provozních vlastností a je vždy zajištěna možnost otevření i při výpadku elektrického proudu.
 

Výhody předokenních rolet

Předokenní rolety (venkovní rolety) jsou v zimních měsících vynikající ochranou proti chladu a vzniku tepelných mostů. Je prokázáno, že nejvíce tepla uniká přes prosklené plochy, proto je pro Vás instalace předokenních rolet investice, která se Vám vrátí. V létě Vás zase chrání před pálícím sluncem a díky tomu se v místnosti vytváří příjemná teplota. V hlučném prostředí Vám rolety také poskytují optimální zvukovou izolaci. Rolety LOMAX patří do bezpečnostní třídy II, takže Vás i Váš majetek zabezpečí proti vloupání a zajistí Vám dokonalou ochranu Vašeho soukromí, zamezí pohledům zvědavých sousedů a kolemjdoucích.