800 100 240        AKCE    |   Reference    |    O Plastic-alu    |    Poptávka    |    Kontakty 

 

LOMAX_rolety-fabo_01 LOMAX_rolety-fabo_02 LOMAX_rolety-fabo_09 LOMAX_rolety-fabo_11 LOMAX_rolety-fabo_13 LOMAX_rolety-fabo_16 LOMAX_rolety-fabo_17
 MENU

 

  

 

Typy lamel

Vzhled rolet - typy lamel

Dlouhá životnost, stálost, dobré izolační vlastnosti, protihluková bariéra.

Lamela BP37
Maximální šířka: 2500 mm                                                                 
Maximální plocha: 5,5 m2

lamela BP37

 

Lamela BP37R
Maximální šířka: 2500 mm
Maximální plocha: 5,5 m2

lamela BP37R

 

Lamela BP41R
Maximální šířka: 2800 mm
Maximální plocha: 6,5 m2

lamela BP41R

 

Lamela BP44R
Maximální šířka: 3000 mm
Maximální plocha: 6,6 m2

lamela BP44R

 

Lamela BP55R
Maximální šířka: 3500 mm
Maximální plocha: 8 m2
lamela BP55R

Proč garážová vrata LOMAX?

Garážová vrata LOMAX - vyrobena nejmodernější technologií, moderní design vrat, vlastní výroba vrat umožňuje tisíce variant a barevných kombinací. Předností našichgarážových vrat je kvalitní zpracování, minimální hlučnost, perfektní využití místa, zabírají pouze prostor pod stropem a tím je možnost využití kompletně celého spodního prostoru garáže a také místo před garáží.Garážová vrata jsou maximálně spolehlivá, co se týče provozních vlastností a je vždy zajištěna možnost otevření i při výpadku elektrického proudu.
 

Výhody předokenních rolet

Předokenní rolety (venkovní rolety) jsou v zimních měsících vynikající ochranou proti chladu a vzniku tepelných mostů. Je prokázáno, že nejvíce tepla uniká přes prosklené plochy, proto je pro Vás instalace předokenních rolet investice, která se Vám vrátí. V létě Vás zase chrání před pálícím sluncem a díky tomu se v místnosti vytváří příjemná teplota. V hlučném prostředí Vám rolety také poskytují optimální zvukovou izolaci. Rolety LOMAX patří do bezpečnostní třídy II, takže Vás i Váš majetek zabezpečí proti vloupání a zajistí Vám dokonalou ochranu Vašeho soukromí, zamezí pohledům zvědavých sousedů a kolemjdoucích.