800 100 240        AKCE    |   Reference    |    O Plastic-alu    |    Poptávka    |    Kontakty 

 

Garážová vrata LOMAX Excellent

Společnost Lomax Vám představuje novinku v sortimentu garážových vrat. Vrata nejvyšší kvality - “Lomax Excellent”!

Tato vrata jsou vyrobena z vysoce kvalitních komponentů s maximální životností a uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka. Jako vždy u Lomaxu používáme špičkově zpracované panely vlastní české výroby s nadstandardní zárukou 10 let.

Vnější vzhled vrat lze samozřejmě přizpůsobit jakémukoliv požadavku a ani neobvyklá přání vyladit jejich design dle Vašich individuálních představ nás nezaskočí. Zkuste onlinecasinokiwi.com a vyhrajte skutečné peníze! Rádi společně s Vámi tvoříme originální a nová řešení. Díky spojení zakázkové výroby s možností doplnit vrata kreativními nerezovými prvky na přání, prosklením či dalším příslušenstvím tak můžeme, bez kompromisů, podtrhnout jedinečnost Vašeho domova.

Číst dál...

Ušetřete s námi za energie

NEMUSÍTE PLATIT VÍCE ZA ENERGIE! PŘEDOKENNÍ ROLETY = VAŠE ÚSPORA!

O přístupu našich energetických gigantů k občanům České republiky a jejich cenové politice se toho napsalo a namluvilo již opravdu dost. Nicméně výsledkem je, že všichni musíme čelit růstu cen energií a platit nehorázné částky. Proto je potřeba si, zvláště nyní uvědomit, že skutečná spotřeba energie je pouze na nás! Není příliš mnoho cest jak opravdu efektivně snížit výdaje za energie. Pravděpodobně nejdůležitější je samozřejmě co nejdokonalejší zateplení domu. Jste si ale jisti, že právě u Vašeho domu je opravdu ideální?

OKNY UNIKÁ AŽ 30% TEPELNÉ ENERGIE!

Lidské oko nemůže teplo čili infračervené záření vnímat. Přesto všechny předměty, jejichž teplota se nachází nad bodem absolutní nuly - přibližně -273 °C - vyzařují infračervené záření. Termokamery mohou převést infračervené záření na elektrický signál a tímto způsobem unikající teplo zviditelnit.
Na obrázcích na této straně vidíme záběry pořízené termokamerou. Nahoře je záznam infračerveného záření, dole pak reálná podoba měřené části objektu.
V tomto konkrétním případě bylo dne třetího ledna letošního roku provedeno měření dvou 5-komorových plastových oken při venkovní teplotě -10°C.
První okno je opatřeno venkovní roletou AL44 a druhé okno je bez rolety.
Na termosnímku je možné určit jakékoliv množství referenčních bodů a zjistit tak jaká je přesná venkovní teplota v tomto daném místě. Ve zde uvedeném případě bod Z1 ukazuje teplotu zatažené rolety, bod Z2 teplotu fasády, bod Z3 teplotu okna s vytaženou roletou, bod Z4 teplotu země. Zatímco teploty bodů 1,2 a 4 se jen nepatrně liší od teploty okolního vzduchu (cca o 1 °C), teplota okna (bod 3) je o 9,2°C teplejší než vzduch. Z toho vyplývá, že dochází k opravdu velkým tepelným ztrátám.

Číst dál...

Garážová vrata Creative

Společnost LOMAX Vám představuje nový jedinečný a tvůrčí design garážových vrat CREATIVE.

Nyní máte možnost vybrat si z mnoha nerezových prvků naší nové designové řady vrat šitých přímo na míru a ozvláštnit vzhled vlastních nových garážových vrat a tím také podtrhnout svou osobnost.

Nabízíme Vám škálu kreativních designů s nerezovými doplňky na míru Vašim představám. Nekonečně široký výběr originálních nerezových doplňků, dlouhá životnost a trvanlivost. Nerezové doplňky jsou odolné proti poškození a vydrží dlouho jako nové. Pro Vaši představu jsme pro Vás připravili nabídku základních nerezových typů.

Číst dál...

Proč garážová vrata LOMAX?

Garážová vrata LOMAX - vyrobena nejmodernější technologií, moderní design vrat, vlastní výroba vrat umožňuje tisíce variant a barevných kombinací. Předností našichgarážových vrat je kvalitní zpracování, minimální hlučnost, perfektní využití místa, zabírají pouze prostor pod stropem a tím je možnost využití kompletně celého spodního prostoru garáže a také místo před garáží.Garážová vrata jsou maximálně spolehlivá, co se týče provozních vlastností a je vždy zajištěna možnost otevření i při výpadku elektrického proudu.
 

Výhody předokenních rolet

Předokenní rolety (venkovní rolety) jsou v zimních měsících vynikající ochranou proti chladu a vzniku tepelných mostů. Je prokázáno, že nejvíce tepla uniká přes prosklené plochy, proto je pro Vás instalace předokenních rolet investice, která se Vám vrátí. V létě Vás zase chrání před pálícím sluncem a díky tomu se v místnosti vytváří příjemná teplota. V hlučném prostředí Vám rolety také poskytují optimální zvukovou izolaci. Rolety LOMAX patří do bezpečnostní třídy II, takže Vás i Váš majetek zabezpečí proti vloupání a zajistí Vám dokonalou ochranu Vašeho soukromí, zamezí pohledům zvědavých sousedů a kolemjdoucích.